حسابدار آنلاین
BTC
$۵۱,۶۵۷.۵۱
+۰.۷۲
ETH
$۲,۹۹۵.۳۹
+۲.۷۱
LTC
$۶۹.۵۳
+۱.۹
DASH
$۳۰.۵۲
+۵.۳۴
XMR
$۱۲۱.۹۳
+۲.۵۹
NXT
$۰.۰۰
+۱.۲۴
ETC
$۲۶.۱۳
+۰.۷۶
DOGE
$۰.۰۸
+۱.۶
ZEC
$۲۷.۹۱
+۱۵.۶۷
BTS
$۰.۰۰
-۱.۳۹
DGB
$۰.۰۱
+۱۴.۳۱
XRP
$۰.۵۵
BTCD
$۴۹۰.۸۷
+۰.۷۲
PPC
$۰.۳۶
-۰.۵۳
YBC
$۲,۵۸۲.۸۸
+۰.۷۲

رشد چشمگیر قیمت بیت‌کوین

0

رشد چشمگیر قیمت بیت‌کوین

بازار کریپتو با نزدیک شدن به تایید صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین صعود کردند و به گفته پلتفرم کوین دسک، قیمت بیت‌کوین برای اولین بار از ۳۰ مارس ۲۰۲۲ به بالای ۴۷هزار دلار رسید.

به گزارش مارکت، صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) در چند ماه گذشته مورد توجه همه قرار گرفته‌اند و باعث رشد ارزش ارزهای دیجیتال بزرگ شده‌اند، زیرا تایید آنها می‌تواند تغییردهنده بازی برای سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال باشد و بر اساس خبرهای منتشرشده ممکن است تایید این صندوق‌ها در این هفته اعلام شود.

به نقل از ایسنا، هدف از راه‌اندازی این صندوق‌ها ردیابی دقیق‌تر ارزش ارز دیجیتال خواهد بود. علاوه بر این، از آنجایی که این صندوق‌ها به جای مشتقات، بیت‌کوین را نگه می‌دارند، انتظار می‌رود مبادلات شفاف‌تر صورت پذیرد. البته همچنان کارمزدی برای سهامداران در قالب نسبت هزینه دریافت خواهد شد.

مت هوگان، مدیر ارشد سرمایه‌گذاری شرکت بیت وایز قبلا اشاره کرده بود که صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین می‌توانند نقدی موجود در فهرست ایالات‌متحده را به میزان ۵۵ میلیارد دلار جریان خالص ورودی در طول پنج سال آینده ثبت کنند.

اکنون پیش‌بینی می‌شود که عرضه این محصول در هفته جاری رخ دهد و سرمایه‌گذاران منتظر تایید کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده هستند.

بر اساس گزارش رسانه‌ای ایالات‌متحده، انتظار می‌رود آژانس از مهلت ۱۰ ژانویه استفاده کند تا تصمیم نهایی خود را در مورد چند درخواست به‌طور همزمان اعلام کند.

با این حال، آژانس ابتدا باید پرونده‌های ۱۹b-۴ را تایید کند که در روز جمعه گذشته ارائه شدند سپس به فرم S-۱ مجوز دهد و بعد از آن می‌تواند این مورد را اجرایی کند و صندوق‌ها می‌توانند در روز بعد معاملات خود را آغاز کنند.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۱.۷۲ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۶.۴۵ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۳.۲۰ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۴۱ درصد افزایش داشته است.